Historia firmy Voster sięga już 20-letniej tradycji. Początkowo firma działała pod nazwą Drewno-Hurt, a od roku 2012 przyjęli nazwę Voster. 

W pierwszych latach działalności Voster zajmował się produkcją i sprzedażą materiałów drewnianych, natomiast z biegiem czasu poszerzał swoją działalność o stolarkę drzwiową ze specjalizacją w skrzydłach płytowych. Jednak dopiero poszerzenie asortymentu o skrzydła ramowe było strzałem w dziesiątkę.

Dziś wśród produktów oprócz skrzydeł ramowych znajdują się również skrzydła okleinowane, lakierowane, tłoczone, szklane oraz systemy przesuwne. Firma dzięki elastyczności i otwartości na potrzeby partnerów oraz klientów poszerzyła także swój asortyment o akcesoria uzupełniające takie jak: progi, klamki, opaski maskujące itp.

Ważnym czynnikiem, który wpłynął na rozszerzenie dystrybucji na cały kraj, było utworzenie własnej bazy logistycznej. Voster oferując kompleksową obsługę i szybką realizację zamówień stał się znaczącym producentem drzwi na polskim rynku.

Polityką firmy Voster jest uważne obserwowanie otaczającej nas rzeczywistości. Dokładne przyglądanie się panującym trendom i wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów pozwala stworzyć taką ofertę handlową, która zaskoczy bogactwem stylów niejednego Klienta.

Własne zaplecze projektowe pozwala firmie corocznie wprowadzać na rynek nowe modele, które charakteryzują się wysoką jakością i oryginalnym designem.

Portfolio firmy obok tysięcy zadowolonych Klientów to szereg nagród i wyróżnień, które potwierdzają pozycję Vostera na rynku firm prestiżowych.