Firma Stalprodukt-Zamość Sp. z o.o. od wielu lat skupia swój potencjał i pasję tworzenia na produkcji drzwi stalowych zewnętrznych. Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort użytkowania przyszłych właścicieli, wszystkie produkty posiadają certyfikaty zgodności i aprobaty techniczne wymagane na rynku budowlanym. Bogata oferta kolorów, tłoczeń i zastosowań sprawia, że wyroby Stalproduktu są atrakcyjne zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i ogólnym.

„Stalprodukt Zamość” Sp. z o.o. jest wiodącym krajowym producentem szerokiej gamy drzwi zewnętrznych stalowych, antywłamaniowych i ościeżnic stalowych, a od 2010 roku także drzwi panelowych oraz bram garażowych. Spółka powstała w 1997 roku na bazie majątku upadłej Fabryki Elementów Wyposażenia Budownictwa „Metalplast – Zamość” wchodząc w skład notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych grupy kapitałowej Stalprodukt S.A., największego polskiego producenta i eksportera wysoko przetworzonych wyrobów ze stali: blach elektrotechnicznych transformatorowych, kształtowników giętych na zimno, barier drogowych i rdzeni toroidalnych.

Początkowo Spółka zajmowała się jedynie hurtową sprzedażą wyrobów stalowych oraz produkcją ościeżnic, stopniowo rozszerzając ofertę o drzwi stalowe stosowane w budownictwie mieszkaniowym i ogólnym, drzwi panelowe oraz bramy garażowe. Gwarancja bezpieczeństwa potwierdzona aprobatami technicznymi oraz certyfikatami jakości, unikalne wzornictwo i wysoka jakość czynią produkty firmy rozpoznawalnymi w szerokim kręgu odbiorców i przyciągają uwagę wciąż nowych klientów.

Aby sprostać wymaganiom partnerów handlowych i mieć możliwość dalszego rozwoju, w 2006 roku podejmując ogromny wysiłek finansowy, jakim był wykup warszawskiego przedsiębiorstwa Polskiej Techniki Zabezpieczeń, Spółka rozpoczęła budowę własnej sieci dystrybucji w kraju.

W celu usprawnienia obsługi rosnącej liczby klientów w różnych stronach Polski w 2008 roku Spółka otworzyła nowe oddziały w Poznaniu oraz w Krakowie.