Like us!
Zapraszamy:
poniedziałek - piątek: 7 - 17
INVESTBUD s.c.
26-500 Szydłowiec
ul. Sadowa 22

MAXDOOR

Idea naszej marki

Katalog promocyjny MAXDOOR Drzwi dla Ciebie stworzony został dla naszych Kontrahentów w oparciu o ich sugestie i wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży drzwi stalowych. Katalog został zaprojektowany w taki sposób, aby był wyjątkowo przyjazny w obsłudze, jasny i czytelny zarówno dla Sprzedawcy, jak i Klienta.

Oferuje on drzwi stalowe w kilku grubościach, z różnymi rodzajami wypełnień, w oparciu o różne rodzaje ościeżnic oraz przeszkleń. Pozwala to na konfigurację dowolnego modelu według wytycznych klienta dotyczących różnych parametrów, takich jak cena, energooszczędność czy różnorodność wyposażenia.

Najnowsza wersja katalogu wzbogaciła się o drzwi drewniane zaprojektowane wyłącznie dla nas, dostępne w bardzo korzystnej cenie i w krótkim czasie.

W edycji na rok 2021 katalog MAXDOOR jest katalogiem wyłącznie PROMOCYJNYM, co w tym wydaniu rozumiemy przez niższe ceny na wszystkie zawarte w nim produkty.

Wszystkie ceny w katalogu, poza drzwiami technicznymi i drewnianymi, zawierają okucia, czyli klamki i wkładki, co również znacznie upraszcza proces wyceny.

Mamy nadzieję, że nasz nowy katalog na rok 2021 będzie Państwu towarzyszył przez cały czas i cieszył oko barwną kolorystyką 🙂