Historia producenta drzwi marki Disting – firmy KR CENTER Sp. z o.o. – sięga czerwca 2008 roku. Solidnym fundamentem stało się tu zbierane od lat doświadczenie jej właścicieli w branży drzwiowej.

Firma wyrosła z pewności, że na rynku jest miejsce na świeże podejście do produkcji drzwi oraz zrozumienia, że nie wszystkie potrzeby zgłaszane przez Klientów znajdują odpowiedź w ofercie rynkowej. Drzwi, które zaproponowaliśmy, znalazły uznanie i zostały docenione przez tysiące osób.

Na fali tego sukcesu z entuzjazmem rozwijaliśmy naszą firmę, przyjmując wyzwania i pokonując problemy. Rosnące potrzeby produkcyjne sprawiły, że zaczęło nam brakować przestrzeni. Dlatego kamieniem milowym w rozwoju firmy stał się sierpień 2013 roku. To właśnie wtedy przenieśliśmy naszą siedzibę z Żor do ogromnej hali w Wodzisławiu Śląskim.

Nowa przestrzeń dała nam większe możliwości. Gromadzone od wielu lat doświadczenie, rozmowy z Klientami o użytkowaniu drzwi, ich wadach i zaletach, podsunęły nam myśl o wprowadzeniu do oferty nowości – drzwi z klasy premium, które byłyby idealne i bezkompromisowe. Tak powstały drzwi Disting – innowacyjne drzwi stalowo-drewniane, charakteryzujące się zaletami modeli drewnianych i pozbawione wad modeli stalowych. To nasza duma i krok naprzód dla całej branży drzwiowej. Cieszymy się, że to my go wykonaliśmy!